29388012 (Linda)
29215797 (Eduards)

Jautājumi un atbildes

Uzdot jautājumu

Jautājums: Gribēju painteresēties par nometni - kas ir ar ēšanu, kā ir ar bērnu drošību (piem. peldēšanās laikā, utt.) Varbūt varat atsūtīt sīkāku aprakstu.
Atbilde: Labdien Inese! Mēs sadarbojamies ar kafejnīcu "Bitīte" [8 km no nometnes atrašanās vietas], kura mums piegādā ēdienu trīs reizes dienā [brokastis, pusdienas, vakariņas], kā arī, nometnes cenā ir iekļauti našķi, kuri ir paredzēti vakarā pie ugunskura, brīvdabas kino utt. Dienās, kad paredzēts pārgājiens ar nakšņošanu ārpus nometnes teritorijas, ēdienreizes taisīsim kopā ar bērniem no līdzi paņemtajiem produktiem. Runājot par drošību, peldēšanās laikā, vienmēr līdzās būs kāds nometnes vadītājs, audzinātājs, bez atļaujas pie upes iet nedrīkstēs, tas draud ar izslēgšanu no nometnes. Bērnu skaits nometnē varēs būt līdz trīsdesmit cilvēkiem un uz katriem desmit - vismaz viens pieaugušais - audzinātājs. Nometnes teritorija būs norobežota. Sīkāka informācija par šīm lietām tiks nosūtīta kontaktpersonām uz e-pastiem [līgumi, drošības noteikumi, līdzi nepieciešamās lietas un dokumenti]. Ar cieņu Forsteru komanda.

Jautājums: Labdien! Nevarējām atrast, kur būtu aprakstīts, kur bērni dzīvos - kempinga tipa mājiņās, labiekārtotās istabiņās vai kas cits? Paldies!
Atbilde: Labdien Valērija! Šī informācija ir izlasāma pie AKTUĀLI - Vasaras nometne bērniem un jauniešiem 2015. Dzīvošana: kopējās, lielajās armijas tipa teltīs, Ziemeļamerikas indiāņu Siox cilts Tipi [vigvami] vai savā līdzpaņemtajā. Ar cieņu Forsteru komanda.

“Forsteri”, Madliena, Ogres novads, LV-5045 29388012 (Linda); 29215797 (Eduards)