29388012 (Linda)
29215797 (Eduards)

Vasaras nometne bērniem un jauniešiem „Vasara kamanās 2017”

Vasaras nometne bērniem un jauniešiem „Vasara kamanās 2017”

Nometnes vieta:

Ogres novads, Madlienas pagasts, kempings – kamanu sporta suņu audzētava „Forsteri”, ~ 70 km no Rīgas

Kā nokļūt?

https://goo.gl/maps/yaDTq

https://goo.gl/maps/x9xF5

Nometnes filozofija:

Animalterapija jeb laiks, ko pavadāt kopā ar dzīvniekiem – tā ir dzīvnieku pozitīvā ietekme uz jūsu veselību. Visi dzīvnieki ir jūtīgi pret negatīvo, kas nāk no cilvēka domām, turklāt viņi māk šo enerģiju pārvērst pozitīvajā. Kanisterapija jeb laiks, kurā kontaktam ar cilvēku tiek izmantoti suņi. Suns – viņš ir sociāla būtne, aktīvs, draudzīgs un uzticams. Vasaras nometnē bērniem un jauniešiem „Vasara kamanās 2017”, dalībniekiem tiks dota iespēja iepazīties ar kamanu sporta suņiem, ar viņu kopšanu un uzturēšanu. Nometnes dalībniekam tiks dota iespēja barot suņus, sakārtot būrus, vest pastaigās un peldināt.

Dzīvošana: kopējās, lielajās teltīs vai savā līdzpaņemtajā. Gulēšanai tiek piedāvātas saliekamās gultas. Pieejama duša un aprīkotas tualetes telpas. Lietus gadījumā nodarbībām izmantojam ar ugunskura vietu aprīkotu nojumi. Nometne atrodas Ogres upes ielejas dabas parkā, ar viegli pieejamu peldvietu, neskartu mežu, tīru gaisu un lauku vidi.

Drošība: ikviena vecāka lielākās rūpes ir sava bērna drošība. Par cik mūsu nometne vistiešākajā veidā ir saistīta ar suņiem, tad viennozīmīgi svarīgākais jautājums ir – cik droša ir šī saskarsme? Tātad – pirmkārt: šie kamanu sporta suņi ir īpaši ar to, ka viņos nav pat mazākās agresijas izpausmes un jebkurš bērns vai pieaudzis cilvēks viņam ir kā labākais draugs. Ar mūsu suņiem nav zināms neviens gadījums, kad izpaustos jebkāda veida agresija pret cilvēkiem. Otrkārt – visi suņi ir vakcinēti, čipoti, iekļauti Latvijas Mājdzīvnieku reģistrā un mums ir deviņu gadu pieredze ar apmeklētājiem/tūristiem gan ziemas, gan vasaras sezonās.

“Forsteri”, Madliena, Ogres novads, LV-5045 29388012 (Linda); 29215797 (Eduards)